Доставка

Вартість доставки по місту Полтава з 8.00 до 20.00 складає 70 грн.

У неробочий час (з 20:00 до 8:00) доставка складає 90 грн.

Вартість доставки в інший населений пункт Ви можете дізнатися, зв'язавшись з менеджером ( 1км.- 6,5 грн.).

 

 

Термін доставки квітів з моменту розміщення та оплати замовлення 1,5-2 години. Мінімальний термін доставки може збільшуватися залежно від складності композиції, що менеджер магазину повідомляє окремо при підтвердженні замовлення.

 У святкові та передсвяткові дні доставка здійснюється у строк до 12 годин протягом дня.

Оскільки багато сортів квітів є сезонними, то компанія залишає за собою право заміни складу букета (композиції) не порушуючи цілісності зовнішнього виду.

 

Спілкування з отримувачем:

Ми залишаємо за собою право на дзвінок перед доставкою. При цьому одержувачу не повідомляють, що буде доставлено і від когось, тим самим зберігається сюрприз.

Якщо Вам відомий тільки номер телефону одержувача, ми зв'яжемося з ним уточнимо зручну адресу і доставимо квіти зберігаючи сюрприз.

Замовляючи товар, обов'язково вказуйте точні дані одержувача (ПІБ, адреса, тел.), час доставки, анонімне замовлення чи ні, чи потрібно зідзвонитися з одержувачем, чи це буде "сюрприз". Докладніша інформація допоможе нашій команді працювати якісніше. Адже, щоб "сюрприз" вдався, треба враховувати багато нюансів.

Фотозвіт - ця послуга безкоштовна, але ми не гарантуємо її виконання через відмову одержувача від фото або за іншими форс-мажорними обставинами.

*Фото відправляється на будь який месенжер.

Заміна квітів:

Ми залишаємо за собою право заміни квіткової продукції на аналогічну за вартістю або на вигляд, якщо протягом декількох годин не вдається зв'язатися із замовником за контактними даними, зазначеними при оформленні замовлення (e-mail, телефон).